30/03/2017 04:36
Tessenderlo
Tessenderlo
Limburgs Schaken
Belgisch Limburgse Schaakliga
De Belgisch Limburgse Schaakliga
webmaster
Hartelijk bedankt voor alle opmerkingen
Wil je verwittigd worden bij updates mail ons dan.
Updates
Laatste updates:
-Clubkamp. (20/03/17)
-Kalender correctie(14/09/16)
Clubkampioenschap
(Type a title for your page here)

Clubkampioenschap 2016 - 2017

Organisatie: Leander Laruelle




R1 R2 R3 R4
R5 R6 R7 R8 R9
Finale
Deelnemers en Reglement


Reglement:


  • Tempo :
    *90 min. + 30 sec./zet
    *er is geen tussentijdse tijdscontrole meer, de spelers moeten, ook in tijdnood, hun partij blijven noteren.
  • Afwijkingen van de speeldatum, (de uitsteller of {beter} de voorafspeler neemt contact!!) moeten in akkoord met de tegenspeler afgesproken worden!! De toernooileider op de hoogte brengen van afwijkingen. Gevallen van heirkracht worden door hem beslecht. Zoals jullie merken is het seizoen druk bezet.
  • Voor de rest gelden alle gewone FID reglementen evenals deze voor individuele competities van de Liga Limburg.
  • Het clubkampioenschap wordt gespeeld volgens volgend systeem van twee toernooien:
  • Eerst speelt iedereen tegen iedereen een volledige enkele ronde. Daarna spelen de zes eerst gerangschikten een volledige terugronde met andere kleur voor de titel, met behoud van de punten uit het eerste deel. De vijf anderen doen dat op dezelfde manier voor de verdere plaatsen Er zullen dus in het totaal 18 speeldagen zijn. De paringen voor het tweede deel zullen gebeuren met dezelfde volgorde als nu van zodra het eerste deel be�indigd is.
  • Ten laatste op 10 juni moeten alle partijen gespeeld zijn, gelieve jullie kalender daarnaar te richten door partijen tijdig te spelen, desnoods vooraf.
  • Scheiding: Punten, Onderling resultaat, Sonneborn, Bucholz, Prestatie, Aantal gewonnen, ; in die volgorde. Bij gelijke stand voor 1ste plaats tellen alleen de scheidingspunten van het finaletoernooi.
  • Let op, we spelen op woensdag namiddag, aanvangsuur 14 uur .
  • Wat betreft de GSM houden wij ons zoals we dat vroeger deden.

Deelnemers:

Naam Rating Nr. Tel. Email
De Wel Herman 1817 03336 013 - 31 14 04 hdewel@hotmail.com
Laruelle Leander 1721 03441 013 - 66 37 21 leander.laruelle@skynet.be
Ulburghs Piet 1714 59960 013 - 52 32 70 piet.ulburghs@telenet.be
Geerts Luc 1643 23990 0478 906 539 lucien.geerts@telenet.be
Plu Gustaaf 1597 31208 011 - 42 37 70 stafplu@hotmail.com
Kiers Pieter 1528 45403 013 - 67 24 45 pieter.kiers@scarlet.be
Jacobs Roger 1525 90123 0498 698472 jacobs.rog@gmail.com
Claes Jozef 1503 03344 013 - 66 13 59 Jef-claes@skynet.be
Poels Georges 1467 54801 013 - 31 11 13 familiepoels@skynet.be
Camps Tony 1430 16403 013 - 66 78 73 tony.camps@pandora.be
Pauls Robin 1322 12695 013 - 66 81 31 robin_pauls@hotmail.com
Neven Rony   14791 0479 - 452780 rony.neven@telenet.be

De Speelkalender

1ste Ronde: 07 september 2016

4de Ronde: 12 oktober 2016 

7de Ronde: 21 december 2016

2de Ronde: 14 september 2016

5de Ronde: 26 oktober 20166

8ste Ronde: 28 decemberi 2016

3de Ronde: 05 oktober 2016

6de Ronde: 23 november 2016

9de Ronde: 04 januari 2017


Gelieve zoveel mogelijk gebruik te maken van e-mail voor degenen die erover beschikken. In navolging van de liga zal ik alles langs deze weg bekend maken, zoals ook reeds verleden seizoen gebeurde. Iedereen die een mailadres heeft doet er goed aan dit door te geven en zijn mails regelmatig te lezen!!!. Bedankt alvast.
Iedereen veel succes dit schaakseizoen,
Leander



Uitslagen

Ronde 1 (07-09-2016)
  1 De Wel Herman          0-1  Meyermans Hugo        
2 Plu Gustaaf 0-1 Neven Rony
3 Laruelle Leander 1-0 Camps Tony
4 Geerts Luc 0-1 Claes Jozef
5 Ulburghs Piet 1-0 Jacobs Roger
(Go to Top)
Ronde 2 (14-09-2016)
  1 Meyermans Hugo         1-0  Jacobs Roger          
2 Claes Jozef 1-0 Ulburghs Piet
3 Camps Tony 0-1 Geerts Luc
4 Neven Rony 0-1 Laruelle Leander
5 De Wel Herman 1-0 Plu Gustaaf
(Go to Top)
Ronde 3 (05-10-2016)
  1 Plu Gustaaf            0-1  Meyermans Hugo        
2 Laruelle Leander 0-1 De Wel Herman
3 Geerts Luc ½-½ Neven Rony
4 Ulburghs Piet 1-0 Camps Tony
5 Jacobs Roger - Claes Jozef
(Go to Top)
Ronde 4 (12-10-2016)
  1 Meyermans Hugo         1-0  Claes Jozef           
2 Camps Tony 0-1 Jacobs Roger
3 Neven Rony 0-1 Ulburghs Piet
4 De Wel Herman 1-0 Geerts Luc
5 Plu Gustaaf ½-½ Laruelle Leander
(Go to Top)
Ronde 5 (26-10-2016)
  1 Laruelle Leander       1-0  Meyermans Hugo        
2 Geerts Luc 1-0 Plu Gustaaf
3 Ulburghs Piet 0-1 De Wel Herman
4 Jacobs Roger 0-1 Neven Rony
5 Claes Jozef 1-0ffCamps Tony
(Go to Top)
Ronde 6 (23-11-2016)
  1 Meyermans Hugo         0-1  Camps Tony            
2 Neven Rony - Claes Jozef
3 De Wel Herman 1-0 Jacobs Roger
4 Plu Gustaaf 0-1 Ulburghs Piet
5 Laruelle Leander 0-1 Geerts Luc
(Go to Top)
Ronde 7 (21-12-2016)
  1 Geerts Luc             1-0  Meyermans Hugo        
2 Ulburghs Piet 1-0 Laruelle Leander
3 Jacobs Roger 1-0 Plu Gustaaf
4 Claes Jozef 0-1 De Wel Herman
5 Camps Tony 0-1 Neven Rony
(Go to Top)
Ronde 8 (28-12-2016)
  1 Meyermans Hugo         1-0  Neven Rony            
2 De Wel Herman 1-0ffCamps Tony
3 Plu Gustaaf 1-0 Claes Jozef
4 Laruelle Leander 0-1 Jacobs Roger
5 Geerts Luc 1-0 Ulburghs Piet
(Go to Top)
Ronde 9 (04-01-2017)
  1 Ulburghs Piet          1-0  Meyermans Hugo        
2 Jacobs Roger 0-1 Geerts Luc
3 Claes Jozef 0-1 Laruelle Leander
4 Camps Tony 0-1 Plu Gustaaf
5 Neven Rony 0-1 De Wel Herman
(Go to Top)
Partijen 20162017.pgn

Stand

Klassement
    Naam                    ELO      Ptn  Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1 De Wel Herman          (1848)  8.0/9    0.0     0  0.00   0.0     0 
2 Geerts Luc (1741) 6.5/9 0.0 0 0.00 0.0 0
3 Ulburghs Piet (1613) 6.0/9 0.0 0 0.00 0.0 0
4 Meyermans Hugo (1542) 5.0/9 0.0 0 0.00 0.0 0
5 Laruelle Leander (1684) 4.5/9 0.0 0 0.00 0.0 0
6 Neven Rony (1438) 3.5/8 0.0 0 0.00 0.0 0
7 Jacobs Roger (1477) 3.0/8 0.0 3 0.00 0.0 0
8 Claes Jozef (1436) 3.0/7 0.0 2 0.00 0.0 0
9 Plu Gustaaf (1694) 2.5/9 0.0 0 0.00 0.0 0
10 Camps Tony (1439) 1.0/9 0.0 0 0.00 0.0 0
Bovenkant van de pagina

Finale


Klassement
    Naam                    ELO      Ptn  Res   Win   S B   Koy   +Zwa 
  1 Laruelle Leander       (1684)  2.0/2  3801145.5 5505096 1245203.25 1638446.0 3211312 
2 De Wel Herman (1848) 2.0/2 3178530.0 6357108 1654792.00 1048631.0 6619220
3 Ulburghs Piet (1613) 2.0/2 0.0 0 0.00 0.0 0
4 Jacobs Roger (1477) 1.0/2 3178549.5 7340141 1818650.25 3604530.5 6488179
5 Plu Gustaaf (1694) 1.0/2 3768373.5 6029428 1884179.00 2752565.5 7012453
6 Pauls Robin (1487) 1.0/2 2.5 0 0.00 0.5 60000
7 Claes Jozef (1436) 1.0/2 128.5 0 0.00 0.0 0
8 Neven Rony (1438) 0.0/2 989745200.0 1980752652 0.00 0.0 0
9 Camps Tony (1439) 0.0/2 3178548.0 112 0.00 125861895.0 134256683
10 Meyermans Hugo (1542) 0.0/2 1638427.0 3211312 1507341.75 3538977.5 6422645
Bovenkant van de pagina
Ronde 1 (01-03-2017)
  1 Pauls Robin            0-1  De Wel Herman         
2 Camps Tony 0-1 Ulburghs Piet
3 Meyermans Hugo 0-1 Plu Gustaaf
4 Jacobs Roger 0-1 Laruelle Leander
5 Claes Jozef 1-0ffNeven Rony
(Go to Top)
Ronde 2 (15-03-2017)
  1 Meyermans Hugo         0-1  Ulburghs Piet         
2 De Wel Herman 1-0 Neven Rony
3 Laruelle Leander 1-0 Claes Jozef
4 Plu Gustaaf 0-1 Jacobs Roger
5 Pauls Robin 1-0 Camps Tony
(Go to Top)
Ronde 3 (29-03-2017)
  1 Camps Tony              -   De Wel Herman         
2 Meyermans Hugo - Pauls Robin
3 Jacobs Roger - Ulburghs Piet
4 Claes Jozef - Plu Gustaaf
5 Laruelle Leander - Neven Rony
(Go to Top)
Ronde 4 (05-04-2017)
  1 Neven Rony              -   Plu Gustaaf           
2 De Wel Herman - Laruelle Leander
3 Ulburghs Piet - Claes Jozef
4 Pauls Robin - Jacobs Roger
5 Camps Tony - Meyermans Hugo
(Go to Top)
Ronde 5 (26-04-2017)
  1 Meyermans Hugo          -   De Wel Herman         
2 Jacobs Roger - Camps Tony
3 Claes Jozef - Pauls Robin
4 Laruelle Leander - Plu Gustaaf
5 Ulburghs Piet - Neven Rony
(Go to Top)
Ronde 6 (03-05-2017)
  1 Plu Gustaaf             -   De Wel Herman         
2 Laruelle Leander - Ulburghs Piet
3 Camps Tony - Claes Jozef
4 Jacobs Roger - Meyermans Hugo
5 Neven Rony - Pauls Robin
(Go to Top)
Ronde 7 (17-05-2017)
  1 Pauls Robin             -   Laruelle Leander      
2 Jacobs Roger - De Wel Herman
3 Claes Jozef - Meyermans Hugo
4 Neven Rony - Camps Tony
5 Ulburghs Piet - Plu Gustaaf
(Go to Top)
Ronde 8 (24-05-2017)
  1 De Wel Herman           -   Ulburghs Piet         
2 Camps Tony - Laruelle Leander
3 Claes Jozef - Jacobs Roger
4 Neven Rony - Meyermans Hugo
5 Plu Gustaaf - Pauls Robin
(Go to Top)
Ronde 9 (07-06-2017)(Paring)
  1 De Wel Herman           -   Claes Jozef           
2 Neven Rony - Jacobs Roger
3 Meyermans Hugo - Laruelle Leander
4 Plu Gustaaf - Camps Tony
5 Ulburghs Piet - Pauls Robin
(Go to Top)
Partijen 20162017.pgn
(?) FRBE 2005 PairTwo 5.01 2007-06-15
Paginabegin
Sponsoring
Hier zetten wij het logo met link naar de website van onze sponsors.

Onze vereniging wordt gesteund door:

Chess Today
Chess Today het beste online schaaktijdschrift door GM Alexander Baburin in pdf, pgn en cbv formaat, proefexemplaren kun je hier ook downloaden.
240,628 Bezoekers